Avatar Selection (6.x-1.7) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Upload
lt: Įkelti

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Upload image
lt: Atsiųsti vaizdą

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Permissions
lt: Leidimai

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Your virtual face or picture.
lt: Jūsų virtualus veidas ar paveikslėlis.

en: Picture display style
lt: Paveikslėlių rodymo stilius
