Avatar Selection (6.x-1.7) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Update
nl: Bijwerken

en: Upload
nl: Uploaden

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Add another
nl: Nog een toevoegen

en: Upload image
nl: Upload afbeelding

en: Configuration has been updated.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Configure
nl: Instellen

en: Imagecache preset
nl: Imagecache instelling

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: All roles
nl: Alle rollen

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: User Role
nl: Gebruikersrol

en: Organic Group
nl: Organische groep

en: Your virtual face or picture.
nl: Uw foto of afbeelding.

en: Picture display style
nl: Stijl voor de weergave van een afbeelding
