Avatar Selection (6.x-1.7) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Image
pl: Obraz

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Picture
pl: Obraz

en: Upload image
pl: Wyślij obraz

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Imagecache preset
pl: ustawienia modułu Image cache

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: User Role
pl: Rola użytkownika

en: Your virtual face or picture.
pl: Twoje zdjęcie lub obraz.

en: Picture display style
pl: Styl wyświetlania obrazków
