Avatar Selection (6.x-1.7) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Upload
sk: Nahrať

en: Picture
sk: Obrázok

en: Upload image
sk: Nahrať obrázok

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Imagecache preset
sk: Prednastavenia Imagecache

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: User Roles
sk: Kategórie používateľov

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Picture display style
sk: Štýl zobrazenia obrázkov
