Avatar Selection (6.x-1.6) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Update
he: עדכון

en: Upload
he: העלאה

en: Picture
he: תמונה

en: Upload image
he: העלאת תמונה

en: Organic Groups
he: קבוצות אורגניות

en: Configure
he: הגדרות

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Permissions
he: הרשאות

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: User Role
he: תפקיד
