Amazon Web Services API (6.x-1.2) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Group
ur: گروپ

en: Type
ur: قِسم

en: yes
ur: جی ہاں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Action
ur: ایکشن

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: You are not authorized to access this page.
ur: آپ کو اس صفحے تک رسائی کا اختیار نہیں ہے۔

en: Filter
ur: فلٹر

en: Code
ur: کوڈ

en: Bundle
ur: بنڈل
