Background Process (6.x-1.8) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Error
hy: Սխալ

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: HTTP POST is required.
hy: Պահանջվում է HTTP POST:

en: Error opening socket @socket
hy: Սխալ @socket կցորդիչի (socket-ի) բացման ընթացքում
