Backup and Migrate (6.x-1.2) - en to uk translation catalogue (76 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Download
uk: Завантаження

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: action
uk: дія

en: security
uk: безпека

en: Destination
uk: Місце призначення

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Delete File
uk: Видалити файл

en: Zip
uk: Індекс

en: Restore
uk: Відновити

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
uk: Воліти замінники неформатованого тексту для запобігання складнощів з HTML-тегами!

en: Hour(s)
uk: Годин(и)

en: Backup and Migrate
uk: Резервування та перенесення

en: Backup/restore your database or migrate data to or from another Drupal site.
uk: Створіть/відновіть резервну копію вашої бази даних, або мігруйте з/на інший Друпал-сайт.

en: Backup/Export DB
uk: Зберегти/Експортувати БД

en: Backup the database.
uk: Створити резервну копію бази даних.

en: Restore/Import DB
uk: Відновити/Імпортувати БД

en: Restore the database from a previous backup
uk: Відновити базу даних з попередньої резервної копії

en: Saved Backups
uk: Резервні копії

en: View existing backup files
uk: Переглянути файли наявних резервних копій

en: Manual Backups
uk: Резервні копії зроблені вручну

en: Scheduled Backups
uk: Резервні копії зроблені за розкладом

en: Backup Schedule
uk: Розклад резервування

en: restore from backup
uk: відновити з резервної копії

en: Restore database from a backup file on the server
uk: Відновити базу даних з файла резервної копії на сервері

en: Delete a backup file
uk: Видалити файл резервної копії

en: Are you sure you want to delete the backup file at %path?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити файл резервної копії %path?

en: Backup every
uk: Робити резервну копію кожні

en: Use 0 for no scheduled backup. Cron must be configured to run for backups to work.
uk: Використовуйте 0 для резервування вручну. Cron має бути налаштований на запуск резервування.

en: Number of Backup files to keep
uk: Кількість резервних копій, що залишається

en: The number of backup files to keep before deleting old ones. Use 0 to never delete backups
uk: Кількість файлів резервних копій перед видаленням старих. Використовуйте 0 щоб ніколи не видаляти копії.

en: Exclude the following tables altogether
uk: Вилучити наступні таблиці загалом

en: The selected tables will not be added to the backup file.
uk: Обрані таблиці не будуть додані в резервну копію

en: Exclude the data from the following tables
uk: Вилучити дані з наступних таблиць

en: The selected tables will have their structure backed up but not their contents. This is useful for excluding cache data to reduce file size.
uk: В обраних таблицях буде скопійована лише їх структура, а не вміст. Стане в нагоді для вилучення кешованих даних з метою зменшення розміру файла.

en: Backup file name
uk: Назва файла резервної копії

en: No Compression
uk: Без стиснення

en: Compression
uk: Стиснення

en: Save to Files Directory
uk: Зберігати до каталогу файлів

en: Append a timestamp.
uk: Додавання часу в ім'я резервної копії

en: Timestamp format
uk: Формат позначки часу

en: Should be a PHP <a href="!url">date()</a> format string.
uk: Має бути у форматі рядка функції PHP <a href="!url">date()</a>.

en: Save these settings.
uk: Зберегти ці налаштування

en: Backup Database
uk: Зробити копію бази даних

en: Are you sure you want to restore the database from the backup at %path?
uk: Ви впевнені, що потрібно відновити базу даних з резервної копії %path?

en: This will delete some or all of your data and cannot be undone. <strong>Always test your backups on a non-production server!</strong>
uk: Частина або всі ваші дані будуть видалені, і цю дію буде неможливо відмінити. <strong>Завжди перевіряйте резервні копії на неосновному (непрацюючому) сервері!</strong>

en: Upload a Backup File
uk: Відвантажити файл резервної копії

en: Upload a backup file created by this version of this module. For other database backups please use another tool for import. Max file size: %size
uk: Ви можете додати резервний файл, створений за допомогою даної версії цього модуля. Для інших резервних копій баз даних, будь ласка, використовуйте інший інструмент для імпорту. Максимальний розмір файлу: %size

en: Restore Database
uk: Відновити базу даних

en: Backup the database with the default settings
uk: Резервна копія з настроюваннями базово

en: This version of PHP does not support gzip comressed files. Please try using an uncompressed sql backup.
uk: Ця версія PHP не підтримує стиснення файлів gzip. Спробуйте використовувати резервну копію бази без стистення.

en: Unable to decompress bzip file. Please try using an uncompressed backup.
uk: Не вдалося розпакувати файл bzip. Спробуйте використовувати нестиснену резервну копію.

en: This version of PHP does not support bzip compressed files. Please try using an uncompressed backup.
uk: Ця версія PHP не підтримує BZIP-стислих файлів. Будь ласка, спробуйте використовувати нестисне резервне копіювання.

en: Unable to decompress zip file. Please try using an uncompressed backup.
uk: Неможливо розпакувати zip-файл. Будь ласка, спробуйте використовувати нестисне резервне копіювання.

en: This version of PHP does not support zip comressed files. Please try using an uncompressed backup.
uk: Ця версія PHP не підтримує стиску zip. Спробуйте використовувати незжату резервну копію.

en: Restore Again...
uk: Відновити знову...

en: Unable to open file %file to restore database
uk: Неможливо відкрити файл %file для відновлення бази даних

en: Database backup saved to %file.
uk: Копія бази збережена в %file.

en: Delete...
uk: Вилучити...

en: Restore...
uk: Відновити...

en: Unable to create or write to the save directory '%directory'. Please check the file permissions on your files directory.
uk: Неможливо створити або записати в каталог '%directory'. Будь ласка, перевірте дозволу на вашім каталозі файлів.

en: Security notice: Backup and Migrate was unable to write a test text file to the destination directory %directory, and is therefore unable to check the security of the backup destination. Backups to the server will be disabled until the destination becomes writable and secure.
uk: Зауваження з безпеки: Модуль Резервування та перенесення не зміг виконати запис тестового текстового файла до каталогу місця призначення %directory і отже не в змозі перевірити безпечність місця призначення резервної копії. Резервування на сервер будуть вимкнені поки місце призначення не стане записуваним та безпечним.

en: Security notice: Backup and Migrate will not save backup files to the server because the destination directory is publicly accessible. If you want to save files to the server, please secure the '%directory' directory
uk: Зауваження з безпеки: модуль Резервування та перенесення не зберігає файли резервної копії на сервері оскільки вони можуть бути доступні публічно. Якщо необхідно зберігати файли на сервері, будь ласка, забезпечте безпеку каталогові '%directory'

en: Database backup file deleted: %file
uk: Файл резервної копії видалений: %file

en: Database restored from %file
uk: База даних відновлена з файла %file

en: Database restored from upload %file
uk: База даних відновлена з відвантаженого файла %file

en: Backed up database
uk: Збережена база даних

en: Database backup downloaded
uk: Резервна копія бази даних завантажена

en: perform backup
uk: створювати резервну копію

en: access backup files
uk: доступ до резервної копії

en: delete backup files
uk: вилучити резервну копію

en: Backup or migrate the Drupal Database quickly and without unnecessary data.
uk: Резервна копія або міграція даних швидко й без непотрібних даних.

en: Backup the database
uk: Резервування бази даних

en: Backup the database with the default settings.
uk: Резервна копія бази даних з настроюваннями базово

en: Database backup file
uk: Резервний файл бази даних
