Balance Tracker (6.x-1.10) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Type
ar: النوع

en: Message
ar: الرسالة

en: Save
ar: حفظ

en: Time
ar: الوقت

en: Display
ar: العرض

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Before
ar: قبل

en: After
ar: بعد

en: User
ar: المستخدم

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Custom
ar: مخصص

en: Amount
ar: المبلغ

en: Order
ar: الترتيب
