Balance Tracker (6.x-1.5) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Type
ne: प्रकार

en: Message
ne: सन्देश

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Time
ne: समय

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: To
ne: लाई

en: Custom
ne: मनचाहिदो
