Balance Tracker (6.x-1.7) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Type
es: Tipo

en: Message
es: Mensaje

en: Save
es: Guardar

en: Time
es: Hora

en: Display
es: Presentación

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: Before
es: Antes

en: After
es: Después

en: User
es: Usuario

en: Date Format
es: Formato de Fecha

en: To
es: Para

en: From
es: Desde

en: Custom
es: Personalizado

en: Amount
es: Cantidad

en: Order
es: Pedido

en: Balance
es: Saldo

en: Credit
es: Crédito

en: Adjust
es: Ajustar

en: User profile
es: Perfil de usuario
