Balance Tracker (6.x-1.7) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Type
sr: Tип

en: Message
sr: Порука

en: Save
sr: Сачувај

en: Time
sr: Време

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: User
sr: Корисник

en: Order
sr: Редослед
