Balance Tracker (6.x-1.9) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Type
fa: نوع

en: Message
fa: پیغام

en: Save
fa: ذخیره

en: Time
fa: زمان

en: Display
fa: نمایش

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Before
fa: قبل از

en: After
fa: بعد

en: User
fa: کاربر

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Custom
fa: سفارشی

en: Amount
fa: مقدار

en: Order
fa: سفارش

en: Credit
fa: اعتبار

en: Adjust
fa: تنظیم

en: User profile
fa: پروفایل کاربر
