Barlow (6.x-1.2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Comments
tr: Yorumlar

en: not verified
tr: doğrulanmamış

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Left sidebar
tr: Sol sütun

en: Right sidebar
tr: Sağ sütun

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Anonymous
tr: Adsız

en: View user profile.
tr: Kullanıcı profilini görüntüle.
