Barlow (6.x-1.3) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: left sidebar
ar: العمود الجانبي الأيسر

en: content
ar: المحتوى

en: right sidebar
ar: الشريط الجانبي الأيمن

en: footer
ar: تذييل

en: Comments
ar: التعليقات

en: not verified
ar: لم يتم التحقق

en: header
ar: ترويسة

en: Header
ar: الترويسة

en: Left sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيسر

en: Right sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيمن

en: Footer
ar: التذييل

en: Anonymous
ar: مجهول

en: View user profile.
ar: عرض ملف المستخدم.
