Barlow (6.x-1.3) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: not verified
ml: പരിശോധിച്ചിട്ടില്ല

en: Left sidebar
ml: ഇടത്തെ വശപ്പട്ട

en: Right sidebar
ml: വലത്തെ വശപ്പട്ട

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍
