Barlow (6.x-1.3) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: left sidebar
ne: बाया साइडबार

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: not verified
ne: रुजूगरिएको छैन

en: Header
ne: हेडर

en: Left sidebar
ne: वायाँतर्फको स्तम्भ

en: Right sidebar
ne: दायाँतर्फको स्तम्भ

en: Footer
ne: फुटर

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: View user profile.
ne: प्रयोगकर्ताको व्यक्तिविवरण हेर्नुस
