Barlow (6.x-1.5) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Comments
it: Commenti

en: not verified
it: non verificato

en: Header
it: Intestazione

en: Left sidebar
it: Barra laterale sinistra

en: Right sidebar
it: Barra laterale destra

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Anonymous
it: Anonimo

en: View user profile.
it: Visualizza il profilo dell'utente.
