Basic (6.x-2.8) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: left sidebar
ne: बाया साइडबार

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
