Basic (6.x-2.8) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: left sidebar
tr: sol sütun

en: right sidebar
tr: sağ sütun

en: footer
tr: altbilgi

en: Comments
tr: Yorumlar

en: header
tr: başlık

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: configure
tr: yapılandır

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Syndicate content
tr: İçeriği dağıtıma sok

en: Content top
tr: Önce içerik

en: edit menu
tr: menü düzenle

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Content bottom
tr: İçeriğin altında

en: First sidebar
tr: İlk kenar çubuğu

en: Second sidebar
tr: İkinci kenar çubuğu
