Basic webmail (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Subject
ne: विषय

en: Message
ne: सन्देश

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Update
ne: अपडेट

en: Error
ne: त्रुटि

en: To
ne: लाई

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Server settings
ne: सर्भर सेटिंग
