Basic webmail (6.x-1.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Subject
sr: Предмет

en: Message
sr: Порука

en: Update
sr: Ажурирање

en: Mail
sr: Пошта

en: Error
sr: Грешка

en: The subject of the message.
sr: Наслов поруке.

en: Server settings
sr: Подешавања сервера
