Basic webmail (6.x-1.2) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Subject
gl: Asunto

en: Message
gl: Mensaxe

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Update
gl: Actualizar

en: Mail
gl: Correo-e

en: Error
gl: Erro

en: The subject of the message.
gl: O asunto da mensaxe.

en: User settings
gl: Configuración de usuario

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Custom
gl: Personalizado

en: Send
gl: Enviar

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Server settings
gl: Configuración do servidor

en: Date/Time
gl: Data/hora

en: Installed
gl: Instalado

en: Copy
gl: Copiar

en: Custom format
gl: Formato personalizado

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.
