Basic webmail (6.x-1.2) - en to ru translation catalogue (32 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Subject
ru: Тема

en: Message
ru: Сообщение

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Move
ru: Перенести

en: Update
ru: Обновить

en: Mail
ru: Почта

en: Error
ru: Ошибка

en: The subject of the message.
ru: Тема сообщения.

en: User settings
ru: Настройки пользователя

en: Messages per page
ru: Сообщений на страницу

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Custom
ru: Собственная

en: Send
ru: Отправить

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Server settings
ru: Настройки сервера

en: Date/Time
ru: Дата/Время

en: Number of attachments
ru: Количество вложений

en: Installed
ru: Установлено

en: Attachment location
ru: Место размещения вложений

en: Unread
ru: Непрочитанные

en: Mark read
ru: Отметить как прочитанное

en: Copy
ru: Копировать

en: Delete message?
ru: Удалить сообщение?

en: administer basic_webmail
ru: управлять basic_webmail

en: access basic_webmail
ru: доступ basic_webmail

en: Custom format
ru: Пользовательский формат

en: Finished with an error.
ru: Завершено с ошибкой

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: Attachment #!number
ru: Приложение #!number

en: The number of attachments to allow on the contact form. The maximum number of allowed uploads may be limited by PHP. If necessary, check your system's PHP php.ini file for a max_file_uploads directive to change.
ru: Количество вложений, разрешенных на контактную форму. Максимальное количество разрешенных вложений может быть ограничено PHP. При необходимости, проверьте файл php.ini  ваших систем PHP для изменения директивы max_file_uploads.
