Basic webmail (6.x-1.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Subject
ur: موضوع

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Error
ur: خرابی

en: Server settings
ur: سرور کی ترتیبات
