Belgian eID IDP integration (6.x-0.7) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Subject
ar: الموضوع

en: Only site administrators can create new user accounts.
ar: يمكن للإداريين فقط إنشاء حسابات مستخدمين جديدة.

en: General
ar: عام

en: Sorry, that is not a valid OpenID. Please ensure you have spelled your ID correctly.
ar: نأسف لكن هذه الهوية غير صحيحة. تأكد من إدخالك الحروف الصحيحة لهويتك.

en: You must validate your email address for this account before logging in via OpenID
ar: يجب أن تثبت بريدك الإلكتروني لهذا الحساب قبل تسجيل الدخول باستخدام هوية OpenID

en: Your OpenID
ar: OpenID الخاص بك

en: This OpenID will be attached to your account after registration.
ar: سيتم ربط هوية OpenID هذه بحسابك بعد التسجيل.
