Betting system (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (30 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: Variable
az: Dəyişən

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Time
az: Vaxt

en: Add
az: Əlavə et

en: Path
az: Yol

en: Refresh
az: Yenilə

en: Active
az: Aktiv

en: Year
az: İl

en: Site
az: Sayt

en: Score
az: Hesab

en: Month
az: Ay

en: Day
az: Gün

en: Position
az: Vəzifə
