Betting system (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (63 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Next
he: הבא

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: Variable
he: משתנה

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Time
he: זמן

en: Add
he: הוספה

en: Path
he: מיקום

en: Refresh
he: ריענון

en: Active
he: פעיל

en: Points
he: נקודות

en: Year
he: שנה

en: Site
he: אתר

en: Score
he: ניקוד

en: Delete all
he: מחק הכל

en: This field is required.
he: חובה למלא שדה זה.

en: Month
he: חודש

en: Day
he: יום

en: Position
he: מיקום

en: second
he: שניה

en: Are you sure you want to delete these items?
he: האמנם ברצונך למחוק פריטי תוכן אלו?

en: The items have been deleted.
he: פריטי התוכן נמחקו.

en: No items selected.
he: לא נבחרו פריטים.

en: Result
he: תוצאה

en: first
he: ראשון

en: Hour
he: שעה

en: Minute
he: דקות

en: All time
he: בכל הזמנים

en: Results
he: תוצאות

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: Variables
he: משתנים

en: pending
he: בהמתנה

en: - None selected -
he: - לא נבחרו -

en: Alias
he: מיקום

en: Start time
he: זמן התחלה

en: !long-month-name January
he: !long-month-name ינואר

en: !long-month-name February
he: !long-month-name פברואר

en: !long-month-name March
he: !long-month-name מרץ

en: !long-month-name April
he: !long-month-name אפריל

en: !long-month-name May
he: !long-month-name מאי

en: !long-month-name June
he: !long-month-name יוני

en: !long-month-name July
he: !long-month-name יולי

en: !long-month-name August
he: !long-month-name אוגוסט

en: !long-month-name September
he: !long-month-name ספטמבר

en: !long-month-name October
he: !long-month-name אוקטובר

en: !long-month-name November
he: !long-month-name נובמבר

en: !long-month-name December
he: !long-month-name דצמבר

en: Web site
he: אתר אינטרנט

en: Edit sub category
he: עריכת תת קטגוריה
