Betting system (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (64 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Next
lt: Kitas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Time
lt: Laikas

en: Add
lt: Pridėti

en: Path
lt: Kelias

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Paths
lt: Keliai

en: Active
lt: Aktyvus

en: Points
lt: Taškai

en: Year
lt: Metai

en: Site
lt: Svetainė

en: Delete all
lt: Ištrinti visas

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Month
lt: Mėnesis

en: Day
lt: Diena

en: Position
lt: Pozicija

en: second
lt: antras

en: Are you sure you want to delete these items?
lt: Ar tikrai nori pašalinti?

en: The items have been deleted.
lt: Elementai buvo pašalinti

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: Result
lt: Rezultatas

en: first
lt: pirmas

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: All time
lt: Visi

en: Results
lt: Rezultatai

en: Match
lt: Sutampa

en: Charts
lt: Grafikai

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: Variables
lt: Kintamieji

en: pending
lt: laukia

en: - None selected -
lt: - Nepasirinkta -

en: Alias
lt: Pervadinimas

en: Start time
lt: Pradžios laikas

en: Special
lt: Specialusis

en: !long-month-name January
lt: !long-month-name Sausis

en: !long-month-name February
lt: !long-month-name Vasaris

en: !long-month-name March
lt: !long-month-name Kovas

en: !long-month-name April
lt: !long-month-nameBalandis

en: !long-month-name May
lt: !long-month-name Gegužė

en: !long-month-name June
lt: !long-month-name Birželis

en: !long-month-name July
lt: !long-month-name Liepa

en: !long-month-name August
lt: !long-month-name Rugpjūtis

en: !long-month-name September
lt: !long-month-name Rugsėjis

en: !long-month-name October
lt: !long-month-name Spalis

en: !long-month-name November
lt: !long-month-name Lapkritis

en: !long-month-name December
lt: !long-month-name Gruodis
