Betting system (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (29 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Time
ne: समय

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Path
ne: मार्ग

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Active
ne: सक्रिय

en: Year
ne: वर्ष

en: Delete all
ne: सबै हटाउनुस

en: This field is required.
ne: यो क्षेत्रको आवस्यकता छ

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन

en: Alias
ne: उपनाम
