Bible (6.x-1.3) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Content
ar: المحتوى

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: Public
ar: عام

en: Action
ar: إجراء

en: Tag
ar: وسم

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Import
ar: استيراد

en: Add
ar: إضافة

en: Selected
ar: محدد

en: N/A
ar: غير موجود

en: here
ar: هنا

en: Source
ar: المصدر

en: Select
ar: إختيار

en: Context
ar: السياق
