Bibliography Module (6.x-1.14) - en to hy translation catalogue (64 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: delete
hy: հեռացնել

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: disabled
hy: անջատված

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: RSS feed
hy: RSS հոսքեր

en: Download
hy: Բեռնել

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Number
hy: Թիվ

en: Block settings
hy: Բլոկի կարգավորումներ

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: none
hy: ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Book
hy: Գիրք

en: Export
hy: Արտահանել

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: History
hy: Պատմություն

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Visible
hy: Տեսանելի

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Year
hy: Տարի

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Code
hy: Կոդ

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Role
hy: Դեր

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: No items selected.
hy: Չկան ընտրված տարրեր

en: Source
hy: Աղբյուր

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: Map
hy: Քարտեզ

en: Author Name
hy: Հեղինակի անուն

en: Session
hy: Սեսիա

en: Editor
hy: Խմբագիր
