Bibliography Module (6.x-1.8) - en to lt translation catalogue (103 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: enabled
lt: įjungta

en: delete
lt: šalinti

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: disabled
lt: išjungtas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: RSS feed
lt: RSS tiekimas

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Version
lt: Versija

en: Links
lt: Nuorodos

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Number
lt: Skaičius

en: Block settings
lt: Bloko nustatymai

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Required
lt: Privalomas

en: none
lt: joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Book
lt: Knyga

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add
lt: Pridėti

en: remove
lt: pašalinti

en: Format
lt: Formatas

en: History
lt: Istorija

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Section
lt: Sekcija

en: Visible
lt: Matomas

en: Notes
lt: Pastabos

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Issue
lt: Leidinys

en: Submitted
lt: Pateikta

en: Year
lt: Metai

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Term
lt: Terminas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Scale
lt: Mastelis

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Merge
lt: Sujungti

en: Code
lt: Kodas

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Role
lt: Rolė

en: Case
lt: Užduotis

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Filters
lt: Filtrai

en: Order
lt: Tvarka

en: Original
lt: Orginalas

en: City
lt: Miestas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: Source
lt: Šaltinis

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Refine
lt: Patikslinti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Style
lt: Stilius

en: Session
lt: Sesija

en: System default
lt: Įprastas sistemos

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: is
lt: yra

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
lt: Privalote įvesti bent vieną raktažodį bent jau @count simbolių.

en: Show only items where
lt: Rodyti tik elementus kur

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Report
lt: Ataskaita

en: and
lt: ir

en: where
lt: kur

en: <strong>%a</strong> is <strong>%b</strong>
lt: <strong>%a</strong> yra <strong>%b</strong>

en: Broadcast
lt: Skleisti

en: Issue Number
lt: Leidimo numeris

en: More...
lt: Daugiau..

en: Initials
lt: Inincialai

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Import file
lt: Importuoti failą

en: notes
lt: pastabos

en: Drupal user
lt: Drupal naudotojas

en: Abbreviation
lt: Sutrumpinimas

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Primary Key: The {node}.vid of the node.
lt: Pirmininis raktas: mazgo {node}.vid

en: Degree
lt: Laipsnis
