Birthdays (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Subject
ar: الموضوع

en: Age
ar: العمر

en: more
ar: المزيد

en: Disabled
ar: معطل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Available variables are:
ar: المتغيرات المتاحة:

en: Daily
ar: يوميًا

en: Monthly
ar: شهرياً

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: User
ar: المستخدم

en: Year
ar: السنة

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Filter
ar: انتقاء

en: Profile field
ar: حقل الملف الشخصي

en: E-mail settings
ar: اعدادات البريد الالكتروني

en: Today
ar: اليوم

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: !name field is required.
ar: حقل "!name" ضروري.

en: The specified date is invalid.
ar: التاريخ المحدد باطل.

en: Synchronize
ar: تزامن

en: This month
ar: هذا الشهر
