Blajax (6.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
da: Vis på alle sider undtagen de nævnte.

en: Show on only the listed pages.
da: Vis kun på de nævnte sider.

en: Pages
da: Sider

en: Refresh
da: Opdatér

en: Configure
da: Konfigurér

en: bottom
da: bund

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
da: Indtast én sti pr. linje som Drupal-stier. Brug '*'-tegnet som joker. Indtast f.eks. %blog for blogsiden og %blog-wildcard for alle personlige blogs. %front er forsiden.

en: Link label
da: Link-mærkat

en: Hide
da: Skjul

en: Restore
da: Gendan

en: Link settings
da: Indstillinger for link
