Bookmarks (6.x-2.9) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: disabled
hy: անջատված

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Path
hy: Ուղի

en: Edit menu
hy: Խմբագրել ընտրացանկը

en: Delete menu
hy: Ջնջել ընտրացանկը

en: Menu settings
hy: Ընտրացանկի պարամետրեր

en: Menu link title
hy: Մենյուի հղումի վերնագիր

en: Menu name
hy: Մենյուի անուն
