Bookmarks (6.x-2.9) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Path
ne: मार्ग

en: Parent item
ne: मूल वस्तु

en: menu
ne: आज्ञावली

en: Edit menu
ne: मेनु लाई सम्पादन गर्नुहोस

en: Delete menu
ne: मेनु हटाउनुहोस्

en: Menu name
ne: मेनुको नाम
