Boost (6.x-1.20) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Pages
ur: صفحات

en: Reset to defaults
ur: طے شدہ ترتیبات پر واپس جائیں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: No
ur: نہیں

en: none
ur: کوئی نہیں
