BOTCHA Spam Prevention (6.x-2.0) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Forms
fa: فرم‌ها

en: Title
fa: عنوان

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Description
fa: شرح

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: Form ID
fa: شناسه‌ی فرم

en: Id
fa: شناسه

en: General
fa: عمومی

en: disable
fa: غیرفعال کردن
