BOTCHA Spam Prevention (6.x-2.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Title
he: כותרת

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: Form ID
he: מזהה טופס

en: General
he: כללי

en: disable
he: השבתה

en: Recipes
he: מתכונים
