BOTCHA Spam Prevention (6.x-2.0) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Forms
id: Formulir

en: Title
id: Judul

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Description
id: Deskripsi

en: Enabled
id: Aktif

en: Edit
id: Sunting

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambah

en: Form ID
id: ID formulir

en: General
id: Umum

en: Spam control
id: Kontrol SPAM

en: disable
id: dimatikan

en: log
id: Catat

en: Recipes
id: Resep
