BOTCHA Spam Prevention (6.x-2.0) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај
