BOTCHA Spam Prevention (6.x-3.0) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: Form ID
ar: رقم الاستمارة

en: disable
ar: تعطيل

en: Recipes
ar: الوصفات

en: Machine-readable name
ar: الاسم المقروء آليا

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
ar: اسم فريد مقروء من طرف الجهاز. يمكن أن يحتوي فقط على أحرف لاتينية صغيرة وأرقام وشرطات سفلية.
