BOTCHA Spam Prevention (6.x-3.0) - en to lt translation catalogue (56 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: Spam control
lt: Brukalų kontrolė

en: disable
lt: išjungti

en: log
lt: įrašyti

en: Recipes
lt: Receptai

en: Log level
lt: Rašymo lygis

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Already 1 blocked form submission | Already @count blocked form submissions
lt[0]: Blokuotas @count formos įrašas.
lt[1]: Blokuoti @count formos įrašai.
lt[2]: Blokuota @count[2] formos įrašų.

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas tekstas. Gali būt sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: Enter your name
lt: Įveskite vardą

en: Statistics & logging
lt: Statistika ir sekimas

en: BOTCHA collects statistics of form submissions and it can report different events into the system log.
lt: BOTCHA renka statistiką apie formų pateikimus ir gali pranešti apie įvairius įvykius į sistemos žurnalą.

en: Select what information to report into the !log.
lt: Pasirinkite kokia informacija bus pranešama į !log.

en: BOTCHA statistics
lt: BOTCHA statistika

en: Reset all accumulated statistics of form submissions.
lt: Atstatyti visus sukauptus statistinius duomenis apie formų pateikimą.

en: Reset BOTCHA statistics
lt: Atstatyti BOTCHA statistiką

en: BOTCHA statistics have been reset.
lt: BOTCHA statistika buvo atsatyta.

en: (!percent% of total !build_cnt processed)
lt: (!percent% iš !build_cnt apdorota)

en: If you insist that you are a human, please try again.
lt: Jei Jūs esate žmogus, bandykite dar kartą.

en: If error persists, contact webmaster using contact link at the bottom of this page and give all the details of this error (your browser, version, OS).
lt: Jei klaida kartojasi susiekite su svetainės administratoriumi. Kontaktai nurodyti puslapio apačioje, nepamirškite nurodyti šios klaidos informacija bei jūsų naudojamos naršyklės pavadinimą jos versija, operacinę sistema.

en: Form session reuse detected.
lt: Aptikta formos sesijos pakartotinis naudojimas.

en: New BOTCHA secret key have been generated.
lt: Naujas BOTCHA slaptas raktas sugeneruotas.

en: It is recommended to enter some random text into the secret key. This setting makes your site's BOTCHA challenges unique and harder to break.
lt: Rekomenduojama įvesti atsitiktinį tekstą, kaip slaptą raktą. Ši nuostata padaro Jūsų svetainės BOTCHA uždavinius unikalius ir sunkiau nulaužiamus.

en: If you leave this field empty and save configuration, a new random key will be generated for you.
lt: Jei paliksite tuščia laukelį ir išsaugosite, bus sugeneruotas atsitiktinis raktas.

en: 0: no log
lt: 0: nerašoma

en: 1: blocked/bad submissions only
lt: 1: tik užblokuotas/blogas pateikimas

en: You must be a human, not a spam bot, to submit forms on this website.
lt: Jūs turite būti žmogus, o ne spam robotas.

en: If you're a human, don't change the following field
lt: Jei Jūs žmogus nekeiskite šių laukelių

en: Your first name.
lt: Vardas

en: The BOTCHA settings were saved.
lt: BOTCHA nustatymai išsaugoti.

en: Please enable Javascript to use this form.
lt: Prašome įjungti Javascript jei norite pasinaudoti šia forma.

en: 2: ... and why blocked
lt: 2: ... ir kodėl užblokuota

en: 3: ... and good submissions
lt: 3: ... ir gerus pateikimus

en: 4: ... and protected forms
lt: 4: ... ir apsaugotas formas

en: 5: ... and extra submission details
lt: 5: ... ir papildoma pateikimo informacija

en: 6: ... and misc development items
lt: 6: ... ir įvairius kūrėjo elementus

en: A title for this recipe book. You can always change this name later.
lt: Receptų knygos pavadinimas. Galėsite pakeisti vėliau.

en: A description of the recipe book.
lt: Receptų knygos aprašymas.

en: Choose what recipes are included in recipe book.
lt: Pasirinkite kokie receptai bus receptų knygoje.

en: Settings for recipe book "%recipebook" are successfully saved.
lt: Receptų knygos "%recipebook" nuostatos sėkmingai išsaugotos.

en: The Drupal form_id of the form to add the BOTCHA protection to.
lt: Drupal formos form_id prie kurios BOTCHA apsauga bus pridėta.

en: Recipe book
lt: Receptų knyga

en: Insert JS+CSS+honeypot field.
lt: Įterpti JS+CSS+honeypot laukelį.

en: Bots will not run JS or will mess with the field
lt: Robotai nesinaudoja JS arba pasimes tarp laukelių
