Tournament Bracket (6.x-1.2) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Group
ru: Группа

en: Comments
ru: Комментарии

en: Edit
ru: Редактировать

en: Place
ru: Место

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: Background Color
ru: Цвет фона

en: Footer
ru: Подвал

en: Comment
ru: Комментарий

en: Score
ru: Результат

en: This field is required.
ru: Это поле обязательно для заполнения.

en: Clone
ru: Клонировать

en: Clear
ru: Очистить

en: Results
ru: Результаты

en: Final
ru: Финал

en: Match
ru: Соответствует

en: Subtitle
ru: Подзаголовок

en: Matches
ru: Совпадения

en: Round
ru: Округление

en: Sport
ru: Спорт

en: Click "Browse..." to select an image to upload. Supported image types are JPG and PNG.
                               The maximum file size per upload is %size MB.
ru: Нажмите "Обзор...", чтобы выбрать изображение для загрузки. Поддерживаются изображения форматов JPG и PNG.
    Максимальный размер загружаемого файла: %size МБ.
