Tournament Bracket (6.x-1.3) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Group
ur: گروپ

en: Comments
ur: تبصرے

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: This field is required.
ur: یہ خانہ لازمی ہے۔
