Tournament Bracket (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Group
lt: Grupė

en: Comments
lt: Komentarai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Footer
lt: Poraštė

en: Comment
lt: Komentaras

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Results
lt: Rezultatai

en: Match
lt: Sutampa

en: Subtitle
lt: Paantraštė
