Tournament Bracket (6.x-2.0) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Group
az: Qrup

en: Comments
az: Şərhlər

en: Edit
az: Dəyiş

en: Image
az: Şəkil

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Display
az: Monitor

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Comment
az: Şərh

en: Score
az: Hesab

en: Subtitle
az: Altyazı

en: Round
az: Dəyirmi
