Tournament Bracket (6.x-2.0) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Edit
sr: Измени

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Footer
sr: Подножје

en: Comment
sr: Коментар

en: This field is required.
sr: Ово поље је обавезно.
