Brightcove Video Connect (6.x-2.1) - en to hu translation catalogue (37 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Tags
hu: Címkék

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Label
hu: Címke

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Custom
hu: Egyéni

en: Filter
hu: Szűrő

en: %time ago
hu: %time óta

en: Browse
hu: Böngészés

en: Short Description
hu: Rövid leírás

en: Short description
hu: Rövid leírás

en: Long description
hu: Hosszú leírás

en: Video
hu: Videó

en: Missing
hu: Hiányzik

en: Installed
hu: Telepített

en: Reversed
hu: Fordított

en: Attach
hu: Csatol

en: Group multiple values
hu: Többszörös értékek csoportosítása

en: Account settings
hu: Fiókbeállítások

en: Time ago
hu: Ennyi ideje

en: Show @count value(s)
hu: @count értéket jelenít meg

en: starting from @count
hu: @count értékről kezdve

en: Custom date format
hu: Egyéni dátum formátum

en: Default image
hu: Alapértelmezés szerinti kép

en: Video file
hu: Videófájl

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
hu: A mező címkéje, ami akkor lesz megjelenítve a felhasználónak, ha a stílushoz szükséges.

en: Time ago (with "ago" appended)
hu: Eltelt idő ("ennyi ideje:" előtaggal)

en: Time span (future dates start with - )
hu: Időtartam (a jövőbeli dátumok előtt „-” lesz)

en: Time span (with "ago/hence" appended)
hu: Időtartam („ideje / múlva” hozzáfűzésével)

en: If "Custom", see <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">the PHP docs</a> for date formats. If "Time ago" this is the the number of different units to display, which defaults to two.
hu: Ha „Egyedi”, akkor lásd a dátumformátumokról szóló <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">PHP dokumentációkat</a>. Ha „Ennyi ideje”, akkor ez a különböző megjelenített egységek száma, ami alapértelmezés szerint kettő.

en: Search in
hu: Keresés

en: If unchecked, each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates. This setting is not compatible with click-sorting in table displays.
hu: Ha nincs bejelölve, akkor minden elem a mezőben új sort hoz létre, mely duplikációk megjelenését okozhatja. Ez a beállítás nem fér össze a kattintásos rendezéssel a táblázatos megjelenésben.

en: (first item is 0)
hu: (az első elem 0)

en: (start from last values)
hu: (kezdés az utolsó értéktől)
